Powrót do góry
Udostępnij

Firma

O naszej firmie

Firma UNI-GAZ powstała w 2008 roku. Początkowo nasza firma koncentrowała się na bezpośredniej sprzedaży butli gazowych do gospodarstw domowych. Od połowy 2008 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o dostawę gazu do instytucji publicznych, przemysłu i tym samym powstały nowe rejony. Od tego samego roku zajmujemy się także wynajmem własnych lokali tj. mieszkalnych jak i budynków magazynowych. Wraz z początkiem 2009 roku firma UNI-GAZ rozpoczęła hurtową sprzedażą gazu propan-butan średnich i małych dostawców gazu . Od początku współpracujemy z renomowaną rozlewnią gazu,która zapewnia nam najwyższą jakość towaru i jego pełne bezpieczeństwo. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników oraz posiadamy własną, nowoczesną flotę transportową dzięki czemu możemy realizować zadania w zakresie transportu i dystrybucji . Aby wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom dążyliśmy do wybudowania rozlewni gazu największej na górnym śląsku ,co zapewni stabilność ceny jak i stale najwyższą jakość. Już jesteśmy w stanie zapewnić taką jakość sprzedawanych gazów czego dowodem jest zakup specjalistycznych aparatów do mierzenia kaloryczności i ciśnienia sprzedawanych przez nas butli.

W ten sposób w 2017 roku powstała niezależna Spółka SOUTH STREAM GAZ , która zajmuje się sprzedażą gazów poprzez ich bezpośredni import , rozlew we własnej rozlewni gazu jak i ioich dystrybucję .

Posiadamy w tej chwili najnowocześniejszy tabor maszynowy do obsługi gazów , tak aby zapewnić ich największe  bezpieczeństwo.

Firma SOUTH STREAM GAZ SP ZOO SP KOMANDYTOWA oferuje doradztwo w zakresie :

Zastosowania butli propan-butan

Instrukcja montażu butli 11 kg

Instrukcja bezpieczeństwa

Wykorzystanie gazu do celów napędowych umożliwia znaczne obniżenie kosztów eksploatacji i spełnienie norm ochrony. Skupujemy butle propan-butan 11kg oraz wszystkie butle techniczne.

SOUTH STREAM GAZ posiada rozlewnię gazu do butli zlokalizowaną w miejscowości Bytom koło Katowic . Realizujemy usługi napełniania butli w ilościach hurtowych jak również pojedynczych butli stanowiących własność użytkownika. Napełniamy butle gazem propan-butan lub czystym propanem w zależności od życzenia klienta. Jesteśmy w stanie napełnić butle w rozmiarach od 0,5 do 33kg. W trakcie procesu napełniana każda butla jest poddawana kontroli pod względem szczelności. W celu uniknięcia wypływu gazu przy niezamierzonym odkręceniu zaworu zabezpieczamy zawór specjalną zaślepką. Plomba z folii termokurczliwej z logo SOUTH STREAM GAZ  na zaworze stanowi gwarancję, że butla została napełniona w naszej rozlewni i przeszła pozytywnie system kontroli.